متخصص پوست ، مو و لیزر

بلفاروپلاستی بدون جراحی (لیفت پلک) با پلاسماجت

چشم ها نقش بسیار زیادی در زیبایی صورت و جوانتر به نظر رسیدن چهره دارند از این رو پلک های افتاده صورت را خسته تر،مسن تر  و غمگین تر نشان می دهند،

بنابراین در هر اقدامی که برای جوانساری صورت در نظر گرفنه می شود باید جوانسازی چشم ها را نیز مد نظر قرار داد.

تزریق بوتاکس،لیزرهای جوانسازی ،تزریق ژل ،کربوکسی تراپی از روشهایی هستند که برای جوانسازی پلک ها به کار می روند.گاهی ترکیبی از چند روش یرای کسب نتیجه بهتر به کار می رود.

پلاسما جت روش درمانی بسیار جدیدی است که برای لیفت بدون جراحی پلک بالا به کار می رود و می تواند افتاذگی خفیف و متوسظ پلک بالا را به بهترین شکل بدون بیهوشی ، برش و بخیه بهبود بخشد . دوره نفاهت و ریسک عوارض در این روش بسیار کم است.

مکانیسم این روش به این صورت است که بین سر نیدل دستگاه و سطح پوست قوس الکتریکی تشکیل می شود که منجر به تصعید لایه های سطحی تر پوست (تبدیل لایه های جامد سطح پوست به گاز) و جمع شدن لایه های عمقی تر پوست می شود.

در روش پلاسما جت نقاط ریز با فاصله کم در سطح پوست ایجاد می شود که بعدا دلمه هایی در سطح آنها تشکیل می شود و بعد از سه تا هفت روز این دلمه ها می ریزد.درچند روز اول مقداری التهاب و تورم پلک فوقانی مشاهده می شود. بلافاصله بعد از انجام پلاسما جت لیفت پلک قابل مشاهده است که البته با گذشت زمان بهتر هم می شود .

اکثر افراد با یک جلسه به نتیجه دلخواه می رسند ولی گاهی در افتادگی های شدیدتر یک یا دو جلسه دیگر به فاصله یک ماه ممکن است مورد نیاز باشد.