متخصص پوست ، مو و لیزر

میکرونیدلینگ جهت جوانسازی، رفع منافذ باز و رفع جای جوش

تحولی نو در درمان ضایعات پوستی و جوان سازی به روش میکرونیدلینگ توام با مزوتراپی با اثرات بسیار حیرت آور.

در این روش با دستگاه درماپن یا درمارول هزاران میکروکانال یا ستون های ظریف در پوست ایجاد می شود و پوست برای بستن این کانال ها وادار به کلاژن سازی می شود.در حین انجام میکرونیدلینگ می توان مواد مغذی مانند انواع کوکتل های جوانسازی ، هیالورونیک اسید و سرم های ویتامینه را از طریق همین میکروکانال ها به درون بافت پوست رساند.از مزایای میکرونیدلینگ دوران نقاهت کوتاه و قابلیت انجام آن بر روی کلیه تیپ های پوستی حتی پوست های تیره  و در  همه فصول می باشد.برخی از کاربردهای میکرونیدلینگ عبارتند از:

لیفتینگ  صورت با تحریک شدید کلاژن سازی

کاهش فرورفتگی های ناشی از جوش

کاهش  انواع اسکار و آثار جراحت ها

جوان سازی پوست های خسته ومسن

شفاف سازی و آبرسانی پوست

رفع خطوط ریزصورت و افزایش استحکام پوست

افزایش جذب کرم های پوستی تا دویست برابر

کاهش قابل ملاحظه ترک های بارداری

در میکرونیدلینگ (دستگاه جوانسازی پوست)روش درمان به گونه ای است که تعدادی سوزن بسیار ظریف و استریل با عمق و سرعت تعیین شده توسط پزشک(که براساس نوع پوست و هدف مورد نظر مشخص می گردد)، به طور همزمان وارد لایه دوم پوست(درم) می شوند. در این زمان سیستم ایمنی بدن فعال شده و سبب افزایش انتشار فاکتورهای رشد و تولید رشته های کلاژن و الاستین و  همچنین افزایش ضخامت لایه اول پوست(اپیدرم) می گردد.

رشته های کلاژن و الاستین در واقع رشته های پروتئینی هستند که وظیفه استحکام و حفظ خاصیت ارتجاعی پوست را به عهده داشته و عامل اصلی در جوانسازی پوست به شمار می آیند.

همراه کردن تزریق کوکتل های مزوتراپی مناسب با نیاز فرد، نقش بسیار  موثری در رسیدن به هدف نهایی از انجام درماپن خوهد داشت.